O firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży profesjonalnych i nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych. Nasza szeroka oferta zawiera bogaty asortyment systemów od sprawdzonych i renomowanych marek – znanych i używanych na całym świecie, takich jak Samsung, LG, Fujitsu, Daikin, Panasonic czy Mitsubishi.

Zaopatrujemy zarówno duże, jak i małe firmy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zainstalować klimatyzację w domu, biurze, całym biurowcu, hali magazynowej czy centrum handlowym – sprostamy twoim wymaganiom.

Oferowane przez nas urządzenia to systemy klimatyzacji, klimatyzacje przenośne, rury miedziane, czynniki chłodnicze czy elementy montażowe do klimatyzacji. Nasz bogaty asortyment pozwala sprawnie i w terminie obsłużyć nawet duże i skomplikowane inwestycje.

Zachęcamy do kontaktu z nami przekonania się, jak atrakcyjne warunki współpracy możemy zaoferować. Jeśli prowadzisz firmę instalatorską, możesz otrzymać od nas rabaty przy stałej współpracy.

Poza bogatym asortymentem możemy też zaoferować naszym klientom profesjonalne doradztwo, pozwalające skutecznie dobrać jak najbardziej pasujące urządzenia do obecnie prowadzonego montażu. Oferujemy także transport towaru.

Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i duży wybór urządzeń klimatyzacyjnych, pomp ciepła i akcesoriów.

Podejmując współpracę z nami, robisz krok do przodu w kierunku satysfakcji twoich klientów.

Napisz do nas lub zadzwoń